2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Snedsted. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Snedsted er to nye villaer netop sat til salg. En af dem er beliggende på Lunegårdsvej 24. Denne rummelige villa tilbyder 180 kvadratmeter bolig, fordelt på 6 værelser, hvilket gør den ideel til større familier. Prisen for denne bolig er 1.845.000 kr.
Denne bolig har et grundareal på 951 kvadratmeter, hvilket sikrer rigelig udendørs plads til diverse aktiviteter.
En anden mulighed i Snedsted er villaen på Gjersbølvej 5. Denne mindre bolig byder på 100 kvadratmeter, fordelt på 3 værelser, med en pris på 695.000 kr.
Den bemærkelsesværdigt store grund på 10.176 kvadratmeter gør denne ejendom velegnet til dem, der nyder plads omkring sig.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.