2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Snedsted. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I byen Snedsted er der netop kommet to interessante villaer til salg, som kan favne forskellige boligbehov. Den første villa finder man på Hovedgaden 84. Denne rummelige ejendom har et samlet boligareal på 338 kvadratmeter fordelt på 6 værelser.
Trods den imponerende størrelse ligger villaen på en relativt kompakt grund på 325 kvadratmeter. Villaen på Hovedgaden 84 er prissat til 595.000 DKK, hvilket gør den tilgængelig for mange købere, der søger et stort hjem. Oplysninger omkring den månedlige ejerudgift er endnu ikke tilgængelige.
Den anden boligmulighed er placeret på Tårnvej 47 i Hørdum, også i Snedsted. Denne villa skiller sig ud med sin mere overkommelige pris på 345.000 DKK. Her får man 112 kvadratmeter fordelt på 2 værelser, hvilket kan passe perfekt til mindre husholdninger.
Ejendommen har en større grund på 970 kvadratmeter, hvilket giver mere plads udendørs sammenlignet med villaen på Hovedgaden. Ligesom ved Hovedgaden 84, er den månedlige ejerudgift for Tårnvej 47 endnu ikke oplyst.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.