2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Snedsted. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Snedsted er Niels Juels Vej 41 nu tilgængelig, en attraktiv mulighed for dem, der søger et fritidshus. Med 119 kvadratmeter og fire rum, er dette hjem beliggende på en rummelig grund på 1364 kvadratmeter. Prissat til 2.195.000 kr.
En anden bolig i Snedsted er villaen på Tøvlingvej 40, tilbudt til en mere overkommelig pris af 285.000 kr. Villaen byder på 106 kvadratmeter fordelt på fire rum og har en grundstørrelse på 1000 kvadratmeter.
Begge boliger tilbyder forskellige muligheder for potentielle købere, der søger hjem i området.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.